Trener Wellness w Herbalife

Czym zajmuje się Trener Wellness?

Trener Wellness w Herbalife jest osobą odpowiedzialną za wspomaganie klientów w osiąganiu zamierzonych celów żywieniowych. Ich profesjonalne wsparcie pomogło milionom ludzi odmienić swoje życie na lepsze. Praca Trenera Wellness wiąże się nie tylko z ogromną satysfakcją, ale również z licznymi profitami.

Na czym polega praca Trenera Wellness w Herbalife?

Każdy klient Herbalife ma możliwość korzystania z wsparcia Trenera Wellness. Jest to osoba, która posiada gruntowną wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania, fitness oraz technik motywacyjnych. Trener Wellness ma za zadanie pomóc swojemu podopiecznemu w zmianie stylu życia na zdrowszy i bardziej satysfakcjonujący. Mentor udziela wsparcia w trakcie całej drogi do wyznaczonego celu.

Współpraca z Trenerem Wellness rozpoczyna się od tzw. Oceny Wellness. W jej ramach kontrolowany jest stan zdrowia danej osoby, jej wymiary oraz inne czynniki, które zamierza zmienić. Taka ocena stanowi podstawę do stworzenia przez Trenera Wellness kompleksowego programu. W jego ramach układana jest spersonalizowana dieta oraz program ćwiczeń, które pomogą klientowi osiągnąć wymarzoną sylwetkę oraz poprawić kondycję organizmu.

W trakcie realizowania planu osoba, dla której został on ułożony, pozostaje pod stałą opieką Trenera Wellness. Ten na bieżąco monitoruje jej osiągnięcia oraz wprowadza ewentualne korekty do programu w sytuacjach, gdy dotychczas stosowane środki nie wykazały odpowiedniej skuteczności. Dzięki temu podopieczny może w bardzo krótkim czasie osiągnąć zadowalające rezultaty, które zmotywują go do dalszej pracy i rozwoju. Jednocześnie może on współpracować z grupą wsparcia w ramach Centrum Wellness i dzielić się z innymi osobami swoimi doświadczeniami na drodze do sukcesu.

Kto może zostać Trenerem?

Każdy partner Herbalife, który posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie z zakresu dietetyki oraz zdrowego stylu życia, może aspirować do roli Trenera Wellness. Bardzo często są to osoby, które posiadają kierunkowe wykształcenie z dietetyki bądź z dziedzin pokrewnych. Ponadto w takiej roli doskonale odnajdują się praktycy zdrowego stylu życia, na przykład trenerzy fitness, zawodowi sportowcy czy rehabilitanci.

Trenerami Wellness zostają również osoby, które pasjonują się zdrowym odżywianiem, suplementacją oraz ćwiczeniami fizycznymi. Największe znaczenie w tym fachu mają kompetencje miękkie. Trener Wellness musi wykazywać się otwartością, umiejętnością pracy w zespole, chęcią niesienia pomocy innym, a co najważniejsze – musi wierzyć w to, że wszystkie cele można osiągnąć dzięki wytężonej pracy.

Wspólne dążenie do celu

Partnerzy marki Herbalife mają możliwość założenia Centrum Wellness. W ramach takiej placówki prowadzone są zajęcia dla wszystkich osób, które są zainteresowane zmianą nawyków żywieniowych oraz poprawą stanu zdrowia. Dążenie do wielkich celów ze wsparcie grupy osób, które wyznają zbliżone standardy osobiste, to najkrótsza droga do sukcesu.

Trenerzy Wellness w ramach takich grup mają możliwość zaprezentowania smacznych i odżywczych produktów marki Herbalife, które stanowią doskonałe uzupełnienie każdego planu dietetycznego. Trenerzy pomagają zainteresowanym klientom dobierać produkty, które w największym stopniu spełnią ich oczekiwania. Ponadto w Centrach Wellness bardzo często organizowane są wykłady z zakresu zdrowego odżywiania oraz sesje ćwiczeniowe. Takie zajęcia umożliwiają zainteresowanym miłe spędzanie czasu w towarzystwie osób, które dążą do zbliżonych lub identycznych celów życiowych.

Jesteś zainteresowany ofertą Herbalife? Skontaktuj się ze mną: