Misja Herbalife

Herbalife Nutrition

Firma Herbalife od niemal 40 lat dostarcza najwyższej jakości produkty odżywcze. Korzystają z nich zarówno znani na cały świat sportowcy, jak i osoby, które stawiają dbałość o swoją kondycję oraz sylwetkę na pierwszym miejscu. Herbalife sukcesywnie poszerza grono swoich partnerów, którzy bardzo aktywnie wspierają promocję zdrowego stylu życia.

Marka Herbalife

Firma Herbalife została założona w roku 1980 w Los Angeles. Od początku swojej działalności marka funkcjonuje według strategii „od ziarna do produktu”. Polega ona na wnikliwym kontrolowaniu procesu produkcyjnego w każdej jego fazie. Dzięki temu klient otrzymuje pełnowartościowy produkt, który w pełni odpowiada jego oczekiwaniom.

Na dzień dzisiejszy Herbalife współpracuje z partnerami z ponad 90 krajów świata. Oferują oni nie tylko wysokogatunkowe produkty, ale również wsparcie i doradztwo w zakresie zmiany nawyków żywieniowych oraz poprawy jakości życia. Tworzone przez partnerów Centra Wellness oraz Kluby Odżywiania skupiają miliony osób, które wspierają się wzajemnie na drodze do sukcesu.

Koncern Herbalife wspiera również sportowców oraz drużyny z wielu dyscyplin. Firma aktywnie współpracuje z ponad dwustoma drużynami sportowymi z całego świata – między innymi z polskim klubem Wisła Kraków. Produkty marki Herbalife są dostarczane na wiele wydarzeń sportowych o zasięgu międzynarodowym, na przykład na zawody triathlonowe w Gdyni.

Dla kogo przeznaczone są produkty Herbalife?

Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta – dla każdego. W asortymencie Herbalife dostępne są wysokojakościowe i bezpieczne produkty, które stanowią istotne wsparcie w osiąganiu różnych celów życiowych. Oferta produktowa usystematyzowana jest w czterech kategoriach:

  • Kontrola Wagi;

  • Energia i Fitness;

  • Odżywianie Ukierunkowane;

  • Pielęgnacja Ciała.

Kontrola Wagi Herbalife to linia najlepszych produktów dla wszystkich osób, które dążą do wymarzonej sylwetki oraz chcą utrzymać dotychczasowe osiągnięcia. Odżywcze i zarazem smaczne koktajle stanowią alternatywę dla klasycznego posiłku. Zbilansowana formuła pozwala na ograniczenie ilości przyswajanych kalorii oraz dostarcza witamin i mikroelementów, które niezbędne są do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Doskonałym wsparciem dla budowania czystej masy mięśniowej są odżywki proteinowe Herbalife. Bazują one na białkach sojowych oraz serwatkowych, które zawierają komplementarną paletę kluczowych dla organizmu aminokwasów. Wysokoenergetyczne przekąski oraz produkty uzupełniające, takie jak odżywcze herbaty i napoje aloesowe, stanowią nieocenionych sojuszników w dążeniu do szczupłej i atrakcyjnej sylwetki.

Linia Energia i Fitness Herbalife została stworzona z myślą o aktywnych osobach, które sport stawiają na pierwszym miejscu. Napoje węglowodanowo-elektrolitowe nie tylko zwiększają wydolność organizmu w trakcie treningów, ale również poprawiają przyswajalność płynów. W przypadku gwałtownego spadku energii warto sięgnąć również po inne produkty z tej linii, które wspomagają koncentrację oraz dodają sił do kontynuacji treningu.

Odżywianie Ukierunkowane Herbalife to seria wysokojakościowych produktów, które dostarczają organizmowi kluczowych dla zdrowia substancji. Bogate w witaminy i mikroelementy preparaty stanowią uzupełnienie codziennej diety. Poprawiają metabolizm, wspomagają krążenie oraz zwiększają odporność organizmu na czynniki chorobotwórcze.

Grupa produktów Pielęgnacja Ciała Herbalife pozwala na zachowanie młodego i pięknego wyglądu. W ofercie dostępne są skuteczne kremy nawilżające, które poprawiają jędrność i koloryt skóry, a także kosmetyki wzmacniające strukturę włosów.

Jesteś zainteresowany ofertą Herbalife? Skontaktuj się ze mną: